DALIBOR JEDLIČKA

Česká republika - HalloweenBo Talent [ stránky o Call of Duty DEAF ]

JUMPY

 

 

RaptorVortex zdraví všechny jumpery! Myslím si,že jupmy v CoD jsou skvělá věc a je dobré se o ně zajímat. Některé jsou užitečné i při normálním hraní,jiné jsou tzv. for fun. Jsou jumpy normální a jumpy pomocí granátů/panzerfaustů (nade jumpy) a v neposlední řadě taky pomocí spoluhráčů (boost jumpy). Nejjednodušší jsou samozřejmě normální jumpy,pak bych viděl boost jumpy a nakonec nade jumpy - ty bych doporučoval jen dobrým jumperům.


Jumpy- myslím, že nepotřebují komentář :-) pokud ano,pište do fora

Boost jumpy- jumpy pomocí spoluhráče - moc je nevyužijete,jsou spíš for fun... nejvíc se mi osvědčili v Carentanu-když do domu s kulometem na A nemůžete dostat spodem,prostě vyskáčete pomocí boostu na plot a pak jen rychle přes kulomet dovnitř.

Nade jumpy- skoky pomocí granátu/Panzerfaustu - dá se díky nim dostat na opravdu zajímavá místa ale ztrácí efektivitu při normálním hraní díky brutálnímu úbytku zdraví. Nade jumpy spočívají v přesném hození granátu na určíté místo a následném jumpu přesně ve chvíli,kdy granát vybuchuje...tady narážím na problém : já osobě počítám do 4 = 4vteřiny,než granát vybouchne ale někdo tvrdí, že vybouchne až za 5 vteřin... někdo potřebuje k nade jumpům místnost,kde je nastaven čas, např.: já ne... záleží to čistě na vašem rozhodnutí a hlavně an zkušenostech :-) / s panzerem je to podobně- skáčeme ve chvíli,kdy odpalujeme panzer.


CALL OF DUTY - Jumpy

Neuville

Harbor
Posledni komentare
08.06.2012 14:38:11: In the event that auntie_nurse_ba obtain physique den Major_Blaq n Bemps_TUI proceed endure followin...

Carentan

 

 
© 2007 WWW.JEDLYS.OSOBA.CZ. CREATED BY HALLOWEENBO